FAMILYPLAYER Kurulumu (Resimli Anlatım) - IPTV SATIN AL

FAMILYPLAYER Kurulumu (Resimli Anlatım)

Ailemizle geçirdiğimiz zamanı daha keyifli ve eğlenceli hale getirmenin bir yolu da FamilyPlayer kullanmaktır. Bu yazıda, FamilyPlayer kurulumu ve IPTV satın alma süreci hakkında detaylı bir rehber sunacağız. IPTV, internet üzerinden televizyon yayınlarını izlemenizi sağlayan bir teknolojidir. Hızlı ve Kolay kurulumu ile bizlere iptv kanal listesine hemen ulaşmamızı sağlamaktadır. Bu nedenle, ailenizle birlikte kaliteli zaman geçirmek ve sevdiğiniz programları izlemek için FamilyPlayer ve IPTV satın alma işlemi oldukça önemlidir.

FAMILYPLAYER Nasıl Kurulur IPTV Nasıl Yüklenir İZLENİR?

1.ADIM

Family player iptv uygulamasında yayın izleyebilmeniz için iptv’ ye sahip olmalısınız. ilk olarak ”iptv satin al” mak için iptvkur web sitesini ziyaret ederek IPTV SATIN AL‘ a bilirsiniz. Familyplayer’ de oynatacağınız kanal listenizi oluşturan m3u uzantılı ip tv linkiniz verilecektir.

2.ADIM

Cihazınızın uygulama store’sine giriniz. Ardından arama butonuna ”familyplayer” yazıp aratınız. Sonrasında indirip kurunuz. Bu işlemlerden sonra açılan ekranda

Your TV mac Address: d0:00:df… gibi 12 haneli bir familyplayerin mac adresi olacaktır. Herhangi bir yere not ediniz.

3.ADIM

IPTV Kanal listenizi yüklemek üzere web tarayıcısı olan bir cihazınızdan familyplayer’ in yükleme sayfasına gidiniz. BURAYI TIKLAYARAK gidebilirsiniz. Aşağıdaki gibi bir sayfa açılacaktır.

Açılan sayfada sağ üst sekme bulunan ”My List” veya sağ alt kısımda bulunan ”Add Playlist” seçiniz. iptvkur’dan almış olduğunuz m3u uzantılı kanal listenizi oluşturan linkinizi yapıştıracağınız sayfa açılacaktır.

MAC: Televizyonunuzdaki not almış olduğunuz mac adresini yazınız.

Playlist Name: iptvkur

URL: iptvkur’dan almış olduğunuz m3u linkini yapıştırınız.

Son olarak ”Upload Playlist” tıklaynı ve artık kanal listeniz ”Famılyplayer” e yüklenmiş olcaktır.

4.ADIM

Artık televizyonunuza dönüp iptv yayınınızı izleyebilirsiniz.

NOT: FamilyPlayer ile iptvkur arasında hiçbir ilişki bulunmamaktadır. FAMILYPLAYER sadece iptvkur’un kanal listesini oynatmaya yarayan ip tv uygulamasıdır.

Sizlerde hala bir iptv’ ye sahip değilseniz. iptv satin almak için iptvkur ziyaret edebilisiniz. Tüm dünya içeriklerimizle hizmetinizdeyiz. iptvkur ekibi olarak iyi seyirler dileriz…