BOB IPTV PLAYER Kurulumu (Resimli Anlatım) - IPTV SATIN AL

BOB IPTV PLAYER Kurulumu (Resimli Anlatım)

Bob Player Kurulumu: IPTV Keyfini Zirveye Taşıma Rehberi

Bob Player, kullanıcıların IPTV servislerini daha etkili bir şekilde kullanmalarını sağlayan bir medya oynatıcıdır. Kullanıcı dostu arayüzü ve çeşitli özellikleri ile dikkat çeker. Ancak, bu yazıda sadece Bob Player’ın kurulumu üzerinde duracağız. İnternet üzerinden televizyon izlemenin popüler bir yolu olan IPTV, izleyicilere geniş bir kanal yelpazesi sunar. Bu rehberde, Bob Player’ın kurulumunu adım adım açıklıyoruz. Ayrıca, IPTV hizmeti almak için iptvkur‘u ziyaret edebilirler.

1.ADIM

Bob Player’de iptv yayını izlenebilmesi için öncelikle bir iptv yayınına ihtiyaç vardır. ”iptv satın al” mak için iptvkur ziyaret ederek sahip olabilirsiniz. Size iptv kanal listenizi oluşturan kullanıcı bilgileriniz verilecektir. Bob Player için m3u uzantılı ip tv linki yeterli olacaktır.

2.ADIM

iptv yayınını izleyeceğiniz cihazın uygulama marketinin arama butonuna ”BOBPLAYER” yazarak aratıp indiriniz. Kurulum adımlarını’da tamamladıktan sonra son olarak bobplayer’in mac adresi ve device key numaraları çıkacaktır.

Your TV mac Address: d8:df:cf…

Your Device Key: 198…

Gibi Mac adresi ve Device Key numaraları olacaktır. Bu numaraları not alınız.

3.ADIM

Satın almış olduğunuz iptv kanal listenizi yani m3u uzantılı linkinizi Bob Player’ e yüklemek üzere BobPlayer’in yükleme sayfasına gidiniz. Herhangi bir cihazınızın web tarayıcından BURAYI TIKLAYARAK gidebilirsiniz. Aşağıdaki gibi bir sayfa açılacaktır.

4.ADIM

Bu açılan sayfada ”Manage Playlists” veya ekranın ortasındaki ”Add Playlist” seçiniz. Aşağıdaki gibi bir ekran açılacaktır. Tekrar açılan sayfada aynı işlemi yapınız. Aşağıdaki gibi sayfa açılacaktır.

5.ADIM

Playlist adı altında bazı bilgiler isteyecektir.

Playlist name: iptvkur

Playlist Url(.M3U or .M3u8): iptv satın al’ mış olduğunuz m3u linkinizi yapıştırınız.

”SAVE” 

Burdan sonraki bilgiler isteğe bağlıdır. Playlist’inizi yani kanal listenizi koruma altına almak için kilitlemenize yarar.

Protect this playlist seçiniz.

PIN: Pin belirleyiniz.

Confirm PIN: Aynı pin’i tekrar giriniz.

”SAVE”

6.ADIM

Bob Player’ e iptv yüklemek sadece bir kaç dakikadır. Şimdi televizyonunuza geri dönüp Playlist name vermiş olduğunuz iptvkur isimli dosyayı bulunuz. Eğer görünmüyorsa uygulamadan çıkıp tekrar giriniz.

NOT: BOB Player ile iptvkur arasında hiç bir kar zarar ortaklığı bulunmamaktadır. bob PLAYER sadece iptvkur’un kanal listesini oynatmaya yarayan iptv uygulamasıdır.

iptvkur ekibi olarak iyi seyirler dileriz…