Abe Player Tv Kurulumu (Resimli Anlatım) - IPTV SATIN AL

Abe Player Tv Kurulumu (Resimli Anlatım)

Abeplayer TV Kurulumu ve İPTV Satın Al: Televizyon Deneyimini Zirveye Taşıyın

AbePlayer TV Kurulumu sonrası iptv yayını izleyebilmeniz için ilk olarak iptvkur‘ dan ”iptv satın al” malısınız. Satın aldığınızda size kanal listenizi oluşturan kullanıcı bilgilerinizi oluşturan m3u uzantılı iptv linkiniz verilecektir. Abeplayer TV, televizyon deneyimini bir üst seviyeye taşıyan bir çözüm sunan bir yayın platformudur. Bu yazıda, Abeplayer TV kurulumunu adım adım inceleyeceğiz ve aynı zamanda platformun sunduğu avantajlardan yararlanmak için nasıl İPTV satın alabileceğinizi öğreneceksiniz.

1.ADIM

Kullanacağınız cihazın uygulama storesini açınız ve arama butonuna ”AbePlayer TV” yazıp aratınız. Bu uygulamayı indirip kurduğunuzda ekranda:

Your TV mac Address: f5:55:df…

Your Device Key: 129…

AbePlayer’ e ait olan Mac Adresi ve Device Key numaralarını bir yere not ediniz.

2.ADIM

Ardından satın aldığınız iptv kanal listenizi yüklemek üzere AbePlayer TV nin yükleme sayfasına gidiniz. Her hangi bir cihazınızın web tarayısı ile BURAYA TIKLAYARAK gidebilirsiniz. Abeplayer TV nin yükleme sayfası aşağıdaki gibidir.

Bu açılan sayfada ”MANAGE PLAYLIST” seçiniz ve aşağıdaki gibi bir sayfa açılacaktır.

Az önce Televizyonunuzdaki not almış olduğunuz mac adresi ve device key numaralarını belirtilen yerlere giriniz. Ardından ”LOGIN” diyerek giriş yapınız. Aşağıdaki gibi bir sayfa açılacaktır.

3.ADIM

Sağ üst kısımda ”Manage Playlists” seçiniz. Ardından ” + ADD PLAYLIST ” sekmesini seçtikten sonra ”Playlist” adı altında kullanıcı bilgilerinin girilmesini isteyecektir.

Playlist name: iptvkur

Playlist Url(.M3U or .M3u8): ”iptv satın al” dığınız kanal listenizi oluşturan m3u linkinizi yapıştırınız.

Son olarak ”SAVE” deyip kaydedebilirsiniz.

Bu sekmelerin altında bulunan diğer belirtilen yerler ip tv kanal listenizi korumaya kilitlemeye yarar. İsteğe bağlı olarak kilitleyebilirsiniz.

Protect this playlist 

PIN: Şifre belirleyiniz.

Confirm PIN: Belirlediğiniz şifreyi tekrar ediniz.

”SAVE” deyip kaydediniz. Bu sayede kanal listeniz korumaya alınmış olup kilitlenmiş olacaktır.

4.ADIM

Abe Player TV kurulumu bu kadar kolaydır. Televizyonunuzdaki Abeplayer uygulamasına dönebilirsiniz. iptvkur isimli dosyaya girip iptv yayını izleyebilirsiniz. Eğer iptvkur isimli kanal listenizi oluşturan dosya görünmüyorsa uygulamadan çıkıp tekrar giriniz. iptvkur’ dan iptv satın al’ dığınız m3u linkinizi AbePlayer TV ye yüklemek sadece bir kaç dakikadır.

NOT: Abe Player ile iptvkur arasında hiçbir ilişki bulunmamaktadır. Abe Player sadece iptvkur’ un kanal listesini oynatmaya yarayan iptv uygulamasıdır.

iptvkur ekibi olarak iyi seyirler…