Android iptv izleme (resimli anlatım) - IPTV SATIN AL

Android iptv izleme (resimli anlatım)

Android telefonlarımızda en kolay en basit ücretsiz bir uygulamadır. Şimdi sizlere android iptv uygulamasını nasıl indirip nasıl kurulum yapacağınızı ve nasıl iptv izleyebileceğinizi anlatacağım:

1. Öncelikle aşağıdaki linki tıklayıp iptv uygulamamızı indirip  kurma işlemine geçelim: play.google.com/store/apps/details?id=ru.iptvremote.android.iptv&hl=tr&gl=US”

2. ”Yükle Diyelim”:

 

3. Yükleme işlemi yani indirme işlemi bittikten sonra ”Aç” diyelim:

4. Açtıktan sonra karşımıza alttaki resimdeki gibi bir ekran çıkacaktır.

5. Bu ekranda ”+ Çalma listesi ekle” yazan yere veya sağ üst köşedeki ”+” ya basalım bu iki işlemde aynısını ifade etmektedir. Alttaki resimdeki gibi bir görüntü çıkacaktır.

6. Bu ksımda ”URL Ekle” diyelim:

7. ”Oynatma listesi URL” yazan kısma iptv satıcısından almış olduğumuz ip tv linkini yapıştıralım.

8. ”Oynatma listesi ismi (opsiyonel)” yazan kısma ben buraya Deneme yazdım siz herhangi bir isim verebilirsiniz bu sizin birazdan oluşacak olan iptv dosyanız olacak oluşturmuş olduğunuz iptv dosyanızın ismi olacaktır.

9. Sağ alt kısımda TAMAM diyelim: Daha sonra aşağıdaki resimdeki gibi Yükleniyor çıkacaktır ve işte bu işlem sırasında kanallarınızın uygulamaya aktarılması demektir.

10. Bu işlemlerden sonra tüm kanallarınız karşınızda olacaktır. Dilediğiniz şeyi izleyebilirsiniz.

iptvkur ekibi olarak iyi seyirler dileriz. Fiyat, paket ve içeriklerimiz için www.iptvkur.com internet sitemizi ziyaret edebilir ve canlı destek bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz.