Donmadan iptv nasıl izlerim? - IPTV SATIN AL

Donmadan iptv nasıl izlerim?

Bir çoğumuz ip tvyi televizyonumuzda daha kaliteli donmasız kesintisiz izlemek için birçok araştırma yapmaktayız. Son zamanlarda android tvlerde smart tvlerde sürekli sorunlarla karşılaşmaktayız şimdi bu sorunlara nasıl çözüm bulabiliriz bir kaç adımla bakalım:

  • Bazı ip tv uygulamalarında internet firmaları ile bir uyumsuzluk içersindedir: Yani x bir uygulama x bir internet firmasında çalışmazken başka bir internet firmasında aynı uygulama çalışmaktadır. Bu yüzden televizyonumuzda mevcut olan iptv uygulamasını kullanmak istiyorsak çalışmıyor ise ona uygun bir internet firmasına çevirmemiz gerekir. Yada iptv uygulamamızı internet firmasına uyumlu bir iptv uygulaması indirmemiz gerekmektedir.
  • İptv izlerken donma kasma kesinti oluyor? Bu sorun birçok sebepten dolayı olabilir. Bu sebepler nelerdir?

1. İptv yayınını satın aldığınız firmanın alt yapısından dolayı donma kasma kesintili yayın izliyor olabilirsiniz.

2. İnternet hızımızın yeterli düzeyde olması gerekir ortalama en düşük 12-13 mbps yeterlidir. Daha altındada izlenebilir ama kalite azda olsa düşebilir. Hızdan ziyade stabil olması daha önemlidir yani internet hızınız aniden yükselip aniden düşerse bu sepepten dolayıda donma kasma kesinti gibi sorunlar yaşayabilirsiniz.

3. İptv uygulamanız düzgün çalışmıyor olabilir. Bazı iptv uygulamalarından kaynaklanan sorun olabilir bu tamamen iptv uygulamasının düzgün çalışmamasından kaynaklı bir sorundur. Tavsiye edilen uygulamalara yönelellim.

4. İptv uygulamasıyla Televizyon markanızın uyumsuzluğundan kaynaklanan bir sorunda olabilir mesela x bir uygulama x bir marka televizyonda çok iyi çalışırken aynı ip tv uygulaması farklı marka televizyonda iyi çalışmayabilir.

5. Televizyonumuzun internete wifi ile bağlı olması ara sıra bağlantı kopukluğuna sebep olmasından dolayı yine bizim görüntüde aksaklıklar yaşamamıza sebep olablir. O yüzden tv ye internetimizin direkt olarak ethernet kablosu ile bağlı olması bu sorunuda ortadan kaldırmaktadır.

6. Kablosuz wifi ile bağlanılan İp tv cihazlarındada yine  televizyondaki gibi bağlantı kopukluklarına sebep olduğundan dolayı görüntüde aksaklıklar yaşamamıza sebep olmaktadır. Bu sebepten dolayı iptv cihazımızın kablo ile ethernet girişi varsa cihaza o şekilde bağlanmanız daha iyi yayın almamıza yardımcı olmaktadır. Bu arada en iyi en kaliteli yayını iptv cihazına ethernet ile bağlandığınız cihazlardan alabiliriz.

ip tv satın almak için www.iptvkur.com internet sitemizden canlı destek bölümünden veya WhatsApp tan bizlere ulaşabilirsiniz. Paket ve içeriklerimizi inceleyebilir ücretsiz test yayın talebinde bulunabilirsiniz. İptvkur ekibi olarak siz değerli müşterilerimize iyi seyirler dileriz.