HOME IPTV kurulum Kanal Listesi m3u Nasıl Yüklenir? (RESİMLİ ANLATIM) - IPTV SATIN AL

HOME IPTV kurulum Kanal Listesi m3u Nasıl Yüklenir? (RESİMLİ ANLATIM)

Home IPTV  yeni nesil smart tv lerin birçoğunun içinde yüklü olarak bulunmaktadır. Eğer yüklü değilse televizyonumuzun uygulama marketinden Home iptv uygulamasını indirelim. Genellikle Samsung ve LG gibi akıllı televizyonlarda bulunan kullanımı ve kurulumu gayet basit bir uygulamadır. ÜCRETSİZ bir uygulamadır. Home iptv uygulaması m3u uzantılı dosyayı çalıştırabilen bir uygulamadır. HomeIPTV  ücretsiz bir uygulamadır. Hafızası en fazla 1.5 mbtır. Bu nedenle kategori özelliği yoktur ve fazla içerik atamazsınız. Home iptv ye m3u uzantılı kanal listesi yükleme işlemi nasıl yapılır resimli anlatımla bir bakalım:

  • iptv satın almak için lütfen www.iptvkur.com internet sayfamızı ziyaret ediniz.
  1. Tv mizden HomeIPTV uygulamasının içerisine girelim ve Your TV ID is:5e82ac104d91a bu şekilde bir kod bulunmaktadır. Bu kodu bir yere not edelim.

2. Bigisayarımızdan veya telefonumuzdan https://homeiptv.com/ adresine gidelim.

3. Televizyonumuzda almış olduğumuz bu Your TV ID is:5e82ac104d91a kodunu Delete playlist yazan kısımda TV ID mizi yazalım ve Delete Channels diyelim ve içerisinde herhangi bir yüklü dosya varsa silinmesini sağlayalım.

4. Sol üst kısımda TV ID yazan kısıma tekrardan televizyonumuzdan aldığımız kodu yazalım.

5. M3u uzantılı iptv linkimizi M3U File URL kısmına baştan sona olmak üzere yapıştıralım.

6. Son olarakta Import Channels diyelim ve bu şekilde kanallarımız televizyonumuza aktarılmış olsun.

HomeİPTV uygulamasından çıkalım tekrar girelim veya TV kapatıp tekrar açalım.

İptv yayınlarını sorunsuz ve kesintisiz bir şekilde izlemek istiyorsanız www.iptvkur.com internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Canlı destek veya WhatsApp destek bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz. Ücretsiz test yayını talebinde bulunabilirsiniz. Tüm dünya kanallarımız Dizi Film arşivlerivlerimizle hizmetinizdeyiz. İptvkur ekibi olarak iyi seyirler dileriz.