IBO Player (iboplayer) Kurulumu (Resimli Anlatım) - IPTV SATIN AL

IBO Player (iboplayer) Kurulumu (Resimli Anlatım)

IBO Player bir yazılım geliştirme şirketidir ve genellikle iptv uygulamaları üzerinde çalışmaktadır. Bunun yanı sıra farklı uygulamalarda yapmaktadırlar. Bir çok cihaza uygulamalarını yüklemişlerdir. Bunlar Smart TV lerde Samsung ve LG televizyonların Storelerinde mevcuttur. Android cihazlarda Google Play Storede ve ios cihazlarda ise App Storelerinde mevcuttur.

IBO Player (iboplayer) Kurulumu iptv yükleme:

  1. Kullanılacak cihazın uygulama marketine (storesine) arama bölümüne ”ibo player” yazarak aratıp indiriniz. İndirip kurduğunuzda aşağıdaki gibi bir ekran açılacaktır.

2.  Bu açılan ekranda 7 gün ücretsiz sürümü kullanacağınızdan ve son kullanım süresinin tarihinden bahsedilmektedir. Burada önemli olan device ıd ve device key numaralarıdır:

”Device ID”: 18:fc:21….

”Device Key”: 1964….

Bu numaraları bir yere not ediniz.

3. Ardından herhangi bir cihazınızın web tarayısından ibo Playerin yükleme sayfasına gidiniz. BURAYI TIKLAYARAK gidebilirsiniz. Belirtilen adresten IBO Playerin yükleme sayfasına gidildiğinde aşağıdaki gibi bir ekran açılacaktır.

4. Az önce not aldığınız ”Device ID” ve ”Device Key” numaralarını açılan sayfada belirtilen yerlere eksiksiz ve hatasız giriniz. Ardından ”Login” deyiniz ve aşağıdaki gibi bir ekran açılacaktır.

5. Açılan sayfada iptv kanal listenizi oluşturan m3u linkinizi eklemek için ”+Add Playlist” tıklayınız. Aşağıdaki gibi bir sayfa açılacaktır.

6. Playlist adı altında açılan sekmelere istenilen bilgileri giriniz:

”Playlist name”: İstediğiniz bir şey yazabilirsiniz. Kanal listenizin dosya adı olacaktır.

”Playlist Url(.M3U or .M3u8)”: iptvkur‘ dan almış olduğunuz m3u uzantılı iptv linkinzi yapıştırınız.

7. Son olarak ”Save” deyip eklediğiniz iptv listenizi kaydediniz.

8. Artık ibo playeri yüklediğiniz cihaza geri dönebilirsiniz. Playlist name verdiğiniz isimi bulup açınız. Eğer eklediğiniz dosya görünmüyorsa yenile yapınız veya IBO Playerden çıkıp tekrar giriniz.

işte IBO Player (iboplayer) Kurulumu bu kadar kolaydır.

NOT: IBO Player ile iptvkur arasında hiçbir ilişki bulunmamaktadır. Ibo Player sadece iptvkur kanal listesini oynatmaya yarayan bir iptv uygulamasıdır.

”iptv satın al” mak için iptvkur ile iletişime geçebilirsiniz. Ücretsiz test deneme yayını talebinde bulunabilirsiniz.

iptvkur ekibi olarak iyi seyirler dileriz…