iOS Xtream iptv izleme (Resimli anlatım) - IPTV SATIN AL

iOS Xtream iptv izleme (Resimli anlatım)

Ios cihazlar için birçok iptv uygulaması mevcuttur. Xtream iptv uygulamasıda bunlanlardan birisidir. Ücretsiz ve arayüzü gayet iyi bir uygulamadır. Diğer iptv uygulamaları gibi her kanal geçişinde reklam çıkmamaktadır. Tüm ios cep telefonları ve ios cihazlar için uyumludur. Ios cep telefonlarında App Store den Xtream iptv yazarak indiriniz. Uygulama indikten sonra içerisine giriniz ve sizden iptv kullanıcı bilgileriniz girmenizi isteyecektir aşağıdaki gibi bir ekran çıkmalıdır. Bu ekrandaki bilgileri ip tv satıcınızdan alabilirsiniz.

iptv satın almak için www.iptvkur.com internet sitesinden alabilirsiniz.

Login with your account 

Username                                : Kullanıcı Adı

Password                                 : Şifre

http://url_here.com:port : Url ve Port

                 SIGN IN

  • Tüm bu bilgiler eksiksiz ve hatasız girildikten sonra kanal listeniz Xtream iptv uygulaması aracılığıyla Xtream ıptv uygulamanıza yüklenmiş olacaktır.
  • Bu işlemlerden sonra aşağıdaki gibi bir ekran çıkacaktır.

  • Bu açılan ekranda sol üstte Live tv yazan gruptan canlı yayın akışı olan tüm dünya içeriklerini kapsayan tüm yayınları izleyebilirsiniz. Live tv grubu kendi içerisinde tekrar katagorili olarak görünür izlemek istediğiniz katagoriden istediğiniz kanalı bulabilirsiniz.
  • Movies grubundan tüm dizi film arşivlerine ulaşabilirsiniz. Movies grubu kendi içerisinde tekrardan katagorilidir. İzlemek istediğiniz katagoriden istediğiniz dizi ve filme ulaşabilirsiniz.
  • Series grubundan tüm serisi olan dizi filmlere ulaşabilirsiniz. Series grubuda aynı şekilde kendi içerisinde tekrar katagorilidir. İstediğiniz içeriği bulmanızda yardımcı olur.
  • ALL yazan kısıma basıldığında katagorilerinin içerisindeki tüm kanalları kapsar aramak istenilen kanal yazılarak bulunabilir.
  • Sağ üstte ayarlar butonunun solundaki (i) işaretli sekmeden ip tv üyeliğinizin kaç günü kaldığını öğrenebilirsiniz. Maximum kaç bağlantı yapıldığını veya yapılacağını görebilirsiniz. Ip tv üyeliğinizin kullanıcı adını görebilir ve durumunuzun aktif olup olmadığını görebilirsiniz.
  • Diğer tüm ayarlar aşağıdaki gibidir.
  • Kayıt alma özelliği vardır.

Iptv satın almak için veya ücretsiz test yayını talebinde bulunmak için www.iptvkur.com internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Lütfen kampanyalı paketlerimiz hakkında bilgi almak için bizlere internet sitemiz üzerinden Canlı destek veya WhatsApp destek bölümünden ulaşabilirsiniz. Kanal ve içeriklerimizi görebilirsiniz. Donmasız ve kesintisiz kaliteli alt yapımızla ve sürekli güncel tutulan içeriklerimizle hizmetinizdeyiz.