IPTV STREAM PLAYER Kurulumu (Resimli Anlatım) - IPTV SATIN AL

IPTV STREAM PLAYER Kurulumu (Resimli Anlatım)

Öncelikle iptvkur dan iptv üyeliği almalısınız. Aldığınız iptv üyeliğini iptv stream playere nasıl yükleneceğini aşağıdaki adımları takip ederek yapabilirsiniz.

IPTV STREAM PLAYER Kurulumu

IPTV STREAM PLAYER iptv nasıl yüklenir.

1.ADIM:

Kullanacağınız cihazın Storesine ”IPTV STREAM PLAYER” yazarak arama yapınız ve uygulamayı indirip kurunuz. Sonrasında aşağıdaki gibi bir ekran açılacaktır.

2.ADIM:

 

Açılan ekranda iptv kanal listenizi ekleyebilmeniz için ”KULLANICI HESABIYLA GİRİŞ” bölümünü seçiniz ve aşağıdaki gibi bir sayfa açılacaktır.

 

Açılan ekranda istenilen bilgileri giriniz.

Kullanıcı adı: Sizin için oluşturulmuş kullanıcı adını giriniz.

Parola: Sizin için oluşturulmuş şifrenizi giriniz.

http://URL/port: Size verilen url ve port bilgilerini giriniz.

Tüm bu verilen bilgileri eksiksiz ve hatasız girdikten sonra ”KAYDOL” tıklayarak yazdığınız bilgileri kaydedip giriş sağlamış olacaksınız ve aşağıdaki gibi bir ekran açılacaktır. Bu açılan ekranda biraz beklediğinizde kanal listeniz inecektir.

3.ADIM:

CANLI TV: Canlı kanallar

FİLMLER: Dizi, Filmler

SERILER: Serisi olan sezonlu dizi filmler.

işte bu kadar IPTV STREAM PLAYER Kurulumu kolaydır. iptvkur’dan satın aldığınız üyeliği IPTV Stream Player’e yüklemek bu kadar kolaydır. iptvkur üyeliğinizi IPTV Stream Player’e yükleme süresi sadece 2 dakikadır.

NOT: iptvkur ile iptvstream player arasında hiç bir kar zarar ortaklığı ve hiç bir ilişki bulunmamaktadır. Sadece iptvkur’un kanal listesini oynatmaya yarayan bir iptv uygulamasıdır.

Sizlerde bir iptv ye sahip olmak istiyorsanız ”IPTV Satın AL” mak için ve tüm dünya içeriklerine ulaşabilmek için iptvkur ziyaret edebilirsiniz. Ücretsiz test – deneme yayını talebinde bulunabilirsiniz.

iptvkur ekibi olarak iyi seyirler dileriz…