Smart IPTV Kanal Listesi m3u Nasıl Yüklenir? - IPTV SATIN AL

Smart IPTV Kanal Listesi m3u Nasıl Yüklenir?

Smart IPTV kurulum: uygulama genellikle LG, Samsung ve Smart tv özelliği olan televizyonlarda bulunmaktadır. Smart IPTV uygulaması ilk 7 gün ücretsiz daha sonra bir kere ücret ödedikten sonra uygulama ömür boyu satın alınmış olmaktadır. Ücret olarakta 5,50€ gibi bir ücreti vardır. Smart ip tv uygulamasının içine girdiğimizde karşımıza aşağıdaki gibi bir ekran çıkmaktadır. Ekranın sağ kısmında TV MAC address yazmaktadır. Bu adres iki rakamlı iki harfli yada bir harf bir sayı karışık olmak üzere toplamda 12 haneli bir kodu oluşturmaktadır. Bu kod sizin televizyonunuzun MAC adresi yani MAC kodunuzdur. Şimdi televizyonumuzun MAC kodu ile ip tv satıcısından satın almış olduğumuz iptv linkini nasıl çalıştırabiliriz ona bir bakalım;

  • Öncelikle bilgisayarımızdan https://siptv.app/mylist/ bu adrese gidelim. Bu adrese gidildiğinde aşağıdaki resimdeki gibi bir ekran karşımıza çıkacaktır.
  • Daha sonra tv den Smart İPTV uygulamasının içine girip almış olduğumuz MAC addresini aşağıdaki resimde görüldüğü gibi sol altta oynatma listelereini sil yazan kısıma tv den almış olduğumuz MAC adresini eksiksiz ve hatasız bir şekilde yazalım ve hemen aşağındaki sil butonuna basalım. Bunu yapmamızın sebebi cihazdaki daha önce yüklenmiş olan m3u uzantılı dosyayı silmektir. Eğer daha önce yüklenmiş bir dosya ise bizde silmez isek yayınımız çalışmaz o yüzden bu işlemi her halükarda yapalım.
  • Aynı MAC adresini MAC: yazan kısımada yazalım.
  • Ortada URL: yazan kısıma iptv satıcımızdan almış olguğumuz m3u uzantılı linki yapıştıralım.
  • m3u uzantılı linki yapıştırdıktan sonra hemen sağında Çevrim içi kaydet’i tıklayalım.
  • Başka hiçbir ayara dokunmadan en sağda Gönder’e tıklayalım.
  • Sağ alt köşede 1 URL eklendi! Uygulamayı yeniden başlatın. Yazdığında tüm iptv kanallarını televizyonunuza göndermiş olursunuz.
  • Bu işlemlerden sonra eğer kanallarımız hala görünmüyor ise Smart IPTV uygulamasını kapatıp tekrar açalım.
  • Göndermiş olduğumuz kanal ve içeriklerin büyüklüğüne bağlı olarak yükleme işlemi 2-5-10dk sürebilir.

Bütün bu işlemlerin sonunda iptv miz Smart IPTV üzerinden tüm kanallarımız televizyonumuza aktarılmış olur.

İptvkur ekibi olarak siz değerli müşterilerimize iyi seyirler dileriz. Sizde bir ip tv’ye sahip olmak kanal, içerik ve fiyat bilgisi almak isterseniz www.iptvkur.com internet sitemizi ziyaret edebilir Canlı Destek bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.